Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: DomůSlužbyPřeprava zabalených zásilek s DG

Přeprava zabalených zásilek s DG

Naše služby jsou komplexní, vyberte si tu nejpohodlnější pro vás...

 

1.    PŘEPRAVA ZBOŽÍ VAŠÍM PŘEPRAVCEM 

Zabalenou zásilku pro leteckou nebo námořní přepravu optimalizujeme pro přepravu v režimu ADR, z pravidla vytvoříme přepravní soubor na standardizované EURO paletě kde obaly ovineme několika vrstvami ochranné stretch fólie. Zásilku řádně označíme a předáme ve smluvenou dobu Vašemu smluvnímu přepravci.

2.    PŘEPRAVA ZBOŽÍ NAŠÍM PŘEPRAVCEM

Nabídneme Vám dopravu zboží naším smluvním přepravcem za předem dohodnutou cenu a Vy posoudíte zda-li je pro vás výhodnější. Zabalenou zásilku pro leteckou nebo námořní přepravu optimalizujeme pro přepravu v režimu ADR, z pravidla vytvoříme přepravní soubor na standardizované EURO paletě kde obaly ovineme několika vrstvami ochranné stretch fólie. Zásilku řádně označíme a předáme našemu smluvnímu přepravci a budeme Vás informovat o termínech dodání. 

Budte-li potřebovat přepravit zboží přímo k Vašemu speditérovi - leteckému/námořnímu přepravci, zajistíme potřebnou logistiku

Zabalenou zásilku doručíme až k Vám..

 

 

3. KURÝRNÍ PŘEPRAVA ZBOŽÍ 

Pokud jste v časové tísni, nebo jen požadujete expresní dodání zabaleného zboží máme pro vás řešení. Zajistíme kurýrní přepravu a předání zboží tam kde si to budete přát v nejkratších možných termínech. Uvedená služba je kalkulována individuálně na základě vašich požadavků. 

4. KOMPLEXNÍ ZAJIŠTĚNÍ LOGISTIKY

 

Budete-li potřebovat zajistit komplexní služby v logistice pro přepravu vašeho zboží ke koncovému zákazníkovi (D2D), nabídneme vám ucelenou nabídku služeb (balení, vnitrostátní přepravy, celních odbavení, letištních poplatků a nákladů pro leteckou případně námořní přepravu) a rozhodnutí necháme na vás. 

 


Máte-li další nezodpovězené dotazy, které by vás zajímali, pak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se vašimi podněty budeme zabývat.

 

 

Naše práce nás totiž baví, rádi vám pomáháme zdolávat překážky......

Go to top